Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bozikis Palace

Stylový řecký hotel Bozikis Palace obklopený zelení, leží u městečka Agios Sostis na Zakynthosu, v mírném svahu v blízkosti menší písečné pláže (150 m) u přístavního města Laganas. Taverny, restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti 350 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bozikis Palace , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bozikis Palace

Stylový řecký hotel Bozikis Palace obklopený zelení, leží u městečka Agios Sostis, v mírném svahu v blízkosti menší písečné pláže (150 m) u přístavního města Laganas. Taverny, restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti 350 m.

Stravování

Snídaně, formou rozšířeného kontinentálního bufetu. Za příplatek možnost večeří výběrem z menu v nedaleké (150 m ) taverně.

Ubytování v Bozikis Palace

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), telefonem, rádiem, lednicí a klimatizací v červenci a srpnu zdarma. V pokoji je možnost jedné přistýlky, kterou je rozkládací campingové lehátko.

Vybavení

Svým hostům nabízí Bozikis Palace k využití vstupní halu s recepcí, televizní místnost, snídaňovou místnost, bar, snack bar, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), upravenou zahradu a parkoviště.

Doporučení

Klidná dovolená poblíž želvího ostrůvku a pláže.

Pláž

Menší písečná pláž 150 m od hotelu Bozikis Palace. K pláži vedou schody nebo asfaltová cesta.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na konci Laganasského zálivu, u vesničky Agios Sostis, v kopci nad přístavem byl postaven hotel Bozikis Palace. V této části je Zakynthos...

Poloha a popisTento útulný hotel se nachází v klidné části obce Agios Sostis, která leží mezi letovisky Laganas a Keri. Tato obec přirozeně navazuje na pláž...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.