Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Drosia

Studia Drosia s rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí poblíž turistického centra letoviska Tsilivi na Zakynthosu. Písečná pláž a čisté moře (ohodnocené modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem jsou k dosažení přes silnici cca 390 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Drosia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Drosia

studia Drosia s rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí poblíž turistického centra letoviska Tsilivi. Písečná pláž a čisté moře (ohodnocené modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem jsou k dosažení přes silnici cca 390 m.

Kapacita studií Drosia

celkem je zde 9 ubytovacích jednotek. Studia (2lůžková s možností jedné přistýlky) jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem s výhledem na letovisko nebo moře. Na balkónu je též malý sušák na prádlo. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

v přízemí budovy se nachází sport & snackbar a kavárna. Možné je též využívat služeb hotelu Mediterranee, cca 40 m.

Stravování

vlastní s možností vaření. Předem je možné dokoupit si večeře v hotelu Mediterranee, cca 40 m. Servírované menu se skládá z předkrmu (výběr z cca 15 druhů), salátu (výběr z cca 5 druhů), hlavního jídla (výběr z cca 5 druhů těstovin, cca 6 druhů pizzy, cca 10 druhů tradičních řeckých jídel a cca 12 druhů jídel připravovaných na grilu) a dezertu.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody studií Drosia

výhodná cena, možnost dokoupení večeří, dobře vybavené ubytování v blízkosti centra.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.