Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Klelia

Menší hotel Klelia s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Kalamaki na Zakynthosu, ve vzdálenosti cca 180 m od moře a nejbližší písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Centrum střediska je cca 500 m. Zdejší pláž se nachází v chráněné oblasti s ohledem na možný výskyt mořské želvy Caretta – Caretta. Doporučujeme též individuální návštěvu sousedního letoviska Laganas, kde jsou nepřeberné možnosti každodenní zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Klelia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Klelia

menší hotel Klelia s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Kalamaki, ve vzdálenosti cca 180 m od moře a nejbližší písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Centrum střediska je cca 500 m. Zdejší pláž se nachází v chráněné oblasti s ohledem na možný výskyt mořské želvy Caretta – Caretta. Doporučujeme též individuální návštěvu sousedního letoviska Laganas, kde jsou nepřeberné možnosti každodenní zábavy.

Kapacita

v hotelu Klelia, který tvoří hlavní a 2 vedlejší budovy, je celkem 61 jednoduše zařízených pokojů (2lůžkových s možností přistýlky nebo pokoje pro rodiny, které tvoří 3 pevná lůžka a jedna přistýlka). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, telefonem, rádiem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, do vnitrozemí nebo na moře. Na terasách u některých pokojů je snížený podhled do okolí. Trezor na recepci (za poplatek cca 12 €/týden), chladnička (za poplatek cca 3€/den), fén (možnost zapůjčení na recepci). Klimatizace je v hotelu Klelia jen v některých pokojích (za poplatek cca 5€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí s působivě navrženým interiérem, salónek s TV, vnitřní bar, venkovní bar a snack¬bar, vnitřní a venkovní restaurace s posezením s TV s velkou obrazovkou, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Klelia

milá atmosféra, nedaleko do turisticky vyhledávaného Laganasu, pěkná okolní krajina.

Web

Hotel Klelia

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.