Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Letsos

Hotel tvořený dvoupatrovou budovou a dvěma dalšími pavilony leží na ostrově Zakynthos v blízkosti centra střediska Alikanas asi 1 km od dalšího většího střediska Alikes.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Letsos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Letsos

Hotel Letsos tvořený dvoupatrovou budovou a dvěma dalšími pavilony leží v blízkosti centra střediska Alikanas asi 1 km od dalšího většího střediska Alikes.

Pláž

Písčitá pláž smíšená s drobnými kamínky 250 m od hotelu Letsos. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Letsos

Hotelová hala, TV místnost, hotelový bar, bar u bazénu, dětské hřiště, minimarket, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (matrace do lehátek za poplatek). Trezor na recepci za poplatek.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, WC, klimatizací (za poplatek), SAT-TV, lednicí, vysoušečem vlasů (k zapůjčení na recepci) a balkonem nebo terasou. Některé pokoje v hotelu Letsos jsou situované v přízemí. K dispozici jsou i rodinné mezonety (patrové pokoje) pro 4 osoby - dvojlůžko v hlavním pokoji a ložnice se dvěma oddělenými lůžky v patře pod dřevěnou střechou. Tyto mezonety mají velké balkony s částečným výhledem na bazén a do ulice. Jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, mají klimatizaci (za poplatek), TV, vysoušeč vlasů, vlastní příslušenství a balkon.

Stravování

Dle zájezdu - možno rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, večeře bufetovým způsobem.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.