Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mediterranean Beach Resort

Nově postavený moderní hotel Mediterranean Beach Resort, obklopený nádhernými zahradami, se nachází na klidnějším místě letoviska Laganas na Zakynthosu, přímo u moře a písčité pláže. V blízkosti hotelu je mnoho možností denní i noční zábavy, jsou zde restaurace, taverny, bary, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mediterranean Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mediterranean Beach Resort

Nově postavený moderní hotel Mediterranean Beach Resort, obklopený nádhernými zahradami ,se nachází na klidnějším místě letoviska Laganas, přímo u moře a písčité pláže. V blízkosti hotelu je mnoho možností denní i noční zábavy, jsou zde restaurace, taverny, bary, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry.

Kapacita

hotelový areál Mediterranean Beach Resort se skládá z osmi budov, které jsou postaveny ve stylu tradičního městečka na pobřeží Iónského moře. Celkem je zde 115 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje typu superior pro rodiny, kde jsou dvě oddělené ložnice se společným sociálním zařízením – tyto pokoje jsou na vyžádání, cenu příplatku Vám rádi sdělíme). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, rádiem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka je v hotelu Mediterranean Beach Resort na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah (jen v hlavní budově), společenská místnost s TV se satelitním příjmem, telefonní budka, konferenční sál pro cca 150 osob s videoprojekcí, vnitřní bar, vnitřní restaurace s terasou, kde se podávají snídaně a večeře, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut), minimarket, bar, snackbar a kavárna u bazénu, zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře – švédský stůl.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 7 – 8€/set/den). Stolní tenis, fitcentrum (za poplatek cca 3€/hodina), sauna (za poplatek cca 3€/osoba), masáže (za poplatek cca 30 – 45€/osoba). Na pláži možnost zapůjče-ní šlapadla nebo kánoe (vzhledem k výskytu želv Caretta Caretta se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty).

Hlavní výhody hotelu Mediterranean Beach Resort

pěkná pláž, hezké ubytování, velmi chutná kuchyně.

Web

Hotel Mediterranean Beach Resort

Aktuální popis od CK

PopisLaganas je největší a nejrušnější turistické letovisko ostrova. Jeho takřka desetikilometrová písečná pláž je nejdelší a nejvyhledávanější na ostrově. V...

PolohaŘecko / Zakynthos / Laganas. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a 7 vedlejších budov, které jsou uspořádány v řadě, přičemž každá je nazvána...

PolohaVelmi příjemný a klidný hotelový komplex (předešlé označení Mediterranean Beach Resort) obklopený pěknou zahradou se nachází na klidnějším místě...

Popis ubytování:Hotel Mediterranean Beach Resort byl postaven vduchu tradiční středomořské ostrovní vesnice přímo na písečné pláži, vklidném prostředí jinak...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.