Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Odysseas penzion

Penzion Odysseas se studii leží na ostrově Zakynthos v krásné rozkvetlé zahradě, pouhých 150 metrů od pěkné písčité pláže letoviska Tsilivi, kde můžete využít i široké nabídky vodních sportů. Penzion má ideální umístění, a to v klidné části letoviska, a přitom je to jen několik minut chůze do centra s mnoha obchody, restauracemi, kavárnami a tavernami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Odysseas penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Odysseas

Penzion Odysseas se studii leží na ostrov2 Zakynthos v krásné rozkvetlé zahradě, pouhých 150 metrů od pěkné písčité pláže letoviska Tsilivi, kde můžete využít i široké nabídky vodních sportů. Penzion má ideální umístění, a to v klidné části letoviska, a přitom je to jen několik minut chůze do centra s mnoha obchody, restauracemi, kavárnami a tavernami.

Vybavení:

K vybavení studiového domu Odysseas patří nově vybudovaný bazén a pergola s posezením v zahradě s možností grilování. Bezpečnostní schránky (za příplatek).

Ubytování:

Studia Odysseas jsou dvoulůžková s možností jedné přistýlky, mají vlastní sprchu s WC, kuchyňský kout vybavený základními potřebami pro vaření a stolování, vařič, ledničku a balkon nebo terasu. Možnost klimatizace za příplatek cca 6 EUR/den.

Stravování:

Vlastní. Možnost snídaní v pool baru za cca 3 EUR/snídaně.

Sport a zábava:

Velký výběr vodních sportů na pláži. Nabídka výletů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.