Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petros

Hotel Petros se nachází na ostrov2 Zakynthos, nedaleko pláže v letovisku Tsilivi, 4 km od hlavního města Zakynthos a 9 km od letiště. Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Hotel Petros nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a mini barem. Vysoušeč vlasů k zapůjčení na recepci. Typy pokojů: 2,2+1,3

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Petros - poloha

Hotel Petros se nachází nedaleko pláže v letovisku Tsilivi, 4 km od hlavního města Zakynthos a 9 km od letiště. Pláž byla oceněna modrou vlajkou.

Ubytování

Hotel Petros nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a mini barem. Vysoušeč vlasů k zapůjčení na recepci. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, směnárna, výtah, internet, trezory, společenská místnost, snack bar u bazénu se SAT TV, bazén, Jacuzzi, kulečník, obchod se suvenýry, klenotnictví. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, internet.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště.

Pláž

Hotel Petros je cca 600 m od písčité pláže.

Stravování

Dle CK, snídaně Snídaně: bufetové

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.