Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sirene hotel

Tento rodinný hotel Sirene je komplex dvou budov ležící v klidné části oblíbeného rušného letoviska Laganas na ostrově Zakynthos, cca 30 m od písečné pláže. Nejbližší obchod je cca 200 m, restaurace 50 m a do centra za nákupy a zábavou je to procházkovou chůzí cca 10 min. Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou vodních sportů a plážových barů leží 30 m hotelu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sirene hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sirene

Tento rodinný hotel Sirene je komplex dvou budov ležící v klidné části oblíbeného rušného letoviska Laganas na ostrově Zakynthos, cca 30 m od písečné pláže. Nejbližší obchod je cca 200 m, restaurace 50 m a do centra za nákupy a zábavou je to procházkovou chůzí cca 10 min.

Popis hotelu Sirene a vybavení

Hotel Sirene se skládá z několika budov bungalovů v zahradě. Je zde k dispozici 96 prostorných apartmánů (2 samostatné pokoje). V hotelu lze využít recepci, 3 sladkovodní bazény, 2 dětské bazény, slunečný terasy s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště s dětským klubem, restauraci, bar u bazénu se satelitní TV, saunu, koupel v páře a internetový kout, animaci.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu s WC, ledničku, TV, telefon, balkon. Klimatizace 6 €/den. Trezor na recepci za poplatek 2 €/den.

Stravování

Dle zájezdu, Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří, které se podávají v blízké restauraci (výběr z menu).

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou vodních sportů a plážových barů leží 30 m hotelu Sirene. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.