Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Carreta

Příjemná studia Caretta leží v klidném místě letoviska Kalamaki nedaleko centra a zároveň pár metrů od pěkné písečné pláže na ostrově Zakynthos. Studia byla nedávno nově zařízena novým nábytkem, kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovou kabinou a nechybí klimatizace.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Carreta, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Carreta

Příjemná studia Caretta leží v klidném místě letoviska Kalamaki nedaleko centra a zároveň pár metrů od pěkné písečné pláže. Studia Carreta byla nedávno nově zařízena novým nábytkem, kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovou kabinou a nechybí klimatizace. Letovisko je příjemně situováno pod okolními kopci, najdete zde mnoho obchodů, restaurací a barů. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro děti. Pláž Kalamaki je navíc známá díky želvám Caretta-Caretta, které zde na pláži hnízdí. Pokoje jsou jednoduše zařízené s vlastní koupelnou, kuchyňkou s lednicí a mají balkon. K dispozici je bazén u blízkého hotelu Klelia se slunečníky a lehátky zdarma. Studia Caretta doporučujeme všem klientům, především rodinám s dětmi.

Vybavení studií

200 m od moře 100 m od centra klimatizace za příplatek trezor

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchovou kabinou a WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout s dvouvařičem, lednice, konvice, balkon, trezor, klimatizace za poplatek . Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje

CARETTA - 4 dvoulůžková studia v patře, 4 dvoulůžková studia s 1 přistýlkou v přízemí. Úklid: 4x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Názory klientů na studia Carreta

"COOL dovolená" - dovolená na Zakynthosu byla celá prostě COOL. Kalamaki nemá chybu a příští rok tam pojedeme už potřetí. Studia Caretta jsou ideálně umístěná, je tam klídek a pohoda. Zdeňka Říhová

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (orientačně ve 2010)

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha - Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit (14x), květen letenka Zakynthos – Praha (říjen letenka Praha – Zakynthos), letištní, služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.