Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Clear Horizon

Studia umístěna v třípatrovém rodinném pensionu leží na ostrov2 Zakynthos ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží v zálivu na dohled sousedního ostrova Kefalonia. Místo disponuje několika obchůdky a tavernami, nebližší větší středisko je Alikanes dosažitelné asi za 45 minut pěší chůze.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Clear Horizon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Clear Horizon

Studia Clear Horizon umístěna v třípatrovém rodinném pensionu leží ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží v zálivu na dohled sousedního ostrova Kefalonia. Místo disponuje několika obchůdky a tavernami, nebližší větší středisko je Alikanes dosažitelné asi za 45 minut pěší chůze.

Pláž

Úzká písčitá pláž Amoudi Beach s mírnou svažitostí dna se nachází přímo pod objektem Studia Clear Horizon  a je dostupná po schodišti. Moře je zde mělké, na dně se střídají písčité úseky s kameny.

Vybavení pokojů v Studia Clear Horizon

K dispozici jsou dvoulůžková studia s možností přistýlky s bočním výhledem na moře a dále ve vedlejším traktu prostornější studia s možností až dvou přistýlek pro děti a balkonem orientovaným směrem do vnitrozemí ostrova a nad místní komunikaci. Všechna studia mají vlastní příslušenství, kuchyňský kout, ledničku, TV, klimatizaci (za příplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování

Dle zájezdu - bez stravování, možnost dokoupit servírované večeře.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.