Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Teresa

Nový, kompletně zrekonstruovaný klubový hotel leží na ostrově Zakynthos v těsné blízkosti pláže v klidném letovisku Agios Sostis. Bohatý český animační program pro děti i dospělé, blízkost menší, ale příjemné pobřežní promenády společně se službami all inclusive za skvělou cenu pasuje tento hotel na jednu z nejžhavějších novinek v naší nabídce. Milovníci noční zábavy navíc ocení možnost dojít procházkou po pláži až do centra letoviska Laganas, které je vyhlášené svým nočním životem v mnoha barech, tavernách a restauracích.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Teresa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Nový, kompletně zrekonstruovaný hotel Teresa leží v těsné blízkosti pláže v klidném letovisku Agios Sostis. Bohatý český animační program pro děti i dospělé, blízkost menší, ale příjemné pobřežní promenády společně se službami all inclusive za skvělou cenu pasuje tento hotel na jednu z nejžhavějších novinek v naší nabídce. Milovníci noční zábavy navíc ocení možnost dojít procházkou po pláži až do centra letoviska Laganas, které je vyhlášené svým nočním životem v mnoha barech, tavernách a restauracích. Zkrátka dovolená v klidu, zábava na dosah.

Poloha

Hotel Teresa se nachází v menším letovisku Agios Sostis 50 m od písečné pláže a 3,5 km od rušného letoviska Laganas. Pouhých 300 m od pláže se nachází malý želví ostrůvek Cameo, na který lze dojít po mostě nebo doplout lodičkou. Transfer z letiště trvá cca 40 min. jízdy.

Ubytování v hotelu Teresa

Prostorné pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace zdarma a jsou vybaveny kuchyňským koutem, lednicí, TV a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde rodinné pokoje (dvě oddělené místnosti) s možností tří přistýlek. Obsazenost minimálně čtyřmi osobami.

Vybavení

Recepce, trezor v recepci, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, dětský klub, dětské hřiště, basketbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis (za poplatek). Hotel pořádá animační programy v češtině.

Pláž

Písečná pláž je asi 50 m od hotelu Teresa přes místní komunikaci, s možností zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži je půjčovna sportovního náčiní – vodní kola, kajaky.

Stravování

Dle zájezdu - možno All inclusive. Snídaně, obědy, večeře formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Občerstvení během dne, kává, čaj.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.