Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasilikos Beach

Malý rodinný hotel Vasilikos Beach nacházející se v oblasti Vassilikos je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt v klidné lokalitě a poblíž pěkné písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vasilikos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vasilikos Beach

Menší hotel Vasilikos Beach se nachází nedaleko pláže, asi 70 metrů od obchůdků a restaurací v oblasti Vassilikos, 3 kilometry od jeho centra.

Vybavení hotelu Vasilikos Beach

Hotel nabízí 54 pokojů, které jsou rozděleny do 3 podlaží, recepci, lobby a lounge, restaurace, 4 bary, internetový koutek (za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): klimatizace, telefon, trezor k pronajmutí, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Stravování

Dle CK. Kontinentální snídaně formou bufetových stolů.

Pláž

Pláž se nachází 300 metrů od hotelu.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluMenší hotel vhodný pro všechny věkové skupiny. Pláž je vzdálená pouze 300 m. Vodní sporty na pláži. Polohaobchody, restaurace cca 70 m. Zastávka...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.