Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Venus studia

Dvoulůžková studia Venus, některá s možností přistýlky, jsou vybavena kuchyňským koutem, sociální zařízení, sprcha, balkon se zahradním nábytkem. Klimatizace v ceně. Všechna studia jsou v horním podlaží, z dálky výhled na moře. Studia se nachází v letovisku Alikanas na ostrově Zakynthos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Venus studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování ve studiích Venus:

Dvoulůžková studia Venus, některá s možností přistýlky, jsou vybavena kuchyňským koutem, sociální zařízení, sprcha, balkon se zahradním nábytkem. Klimatizace v ceně. Všechna studia jsou v horním podlaží, z dálky výhled na moře.

Vzdálenosti od studií Venus

Bazén vzdálen cca 30 m. Vzdálenost na písečnou pláž cca 150 m, centrum cca 300 m.

Stravování :

V Alikanas je mnoho restaurací, taveren, občerstvení a prodejen.

Aktuální popis od CK

PopisPláž: 100 m | ZDARMA: lednice, kuchyňský kout, Wi‑Fi | KlimatizaceOkolíStudia Venus se nacházejí téměř na rozhraní oblíbených letovisek Alikanas a...

Popis ubytování:Zakynthos je proslulý svými písečnými plážemi. Jedna znich, zároveň patřící mezi nejlepší, je dlouhá písčitá pláž letoviska Alykanas....

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.