Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kypseli

Oblast
Typ letoviska Klidné
Vesnice Kypseli se nachází na severovýchodní straně ostrova, poblíž známého letoviska Tsilivi.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kypseli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Kypseli

Kipseli je malá tradiční vesnice, obklopená olivovníky která se pomalu přizpůsobuje dnešním nárokům turistů z celého světa, převážně potom anglické klientele. Hlavním lákadlem této oblasti je překrásná písečná pláž Drosia.

Tipy na hotel v letovisku Kypseli

Belussi Beach typ 1

Hotel Belussi Beach je situován na velmi klidném místě, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel Belussi Beach doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

1.

Tsamis Zante Spa Resort - Aeolus

Tsamis Zante Spa Resort hotel byl zrekonstruován v r. 2007 a je situovaný 12 km od hlavního města a cca 7 km od známého letoviska Tsilivi. Najdete ho přímo u moře, v letovisku Kypseli, kterému dominuje krásná příroda, množství olivových stromů a křišťálově čistá voda.

2.

Belussi Beach typ 2

Hotel Belussi Beach je situován na velmi klidném místě, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel Belussi Beach je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu Belussi Beach je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel Belussi Beach doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

3.

Tsamis Zante Suites od 21 190 Kč se všemi poplatky

Uprostřed olivového háje, v klidném prostředí, byl vybudován tento jedinečný komplex luxusních suit pouze pro dospělé s moderním designem a důrazem na maximální relaxaci a nezapomenutelnou dovolenou. Od úžasné pláže ho dělí jen sto metrů. Pokud budete toužit po ruchu, letovisko Tsilivi je vzdáleno jen 4 km, ale v samotném Kypseli natrefíte na několik proslulých taveren.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---