Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Přehled CK

Zobrazení CK, které mají prohlíženou destinaci nebo hotel v nabídce

Přehled CK na hlavní stránce i zde je pouze ilustrační a zobrazuje vzhled tabulky. Pravý přehled s funkčními odkazy najdete u popisu každého ostrova, každého letoviska nebo každého hotelu, které jsou v nabídce partnerských a námi doporučovaných cestovních kanceláří. Odkaz z přehledu vždy vede na příslušnou stránku partnerské CK.

Ostrov

Pokud uvidíte přehled například u ostrova Kréta, všechny odkazy na internetové stránky cestovních kanceláří vedou na jejich nabídku Kréty. Viz. Ostrov Kréta.

Letoviska

Pokud je přehled u letoviska, vedou odkazy z přehledu k cestovním kancelářím na přehled jejich nabídky do požadovaného letoviska. Pokud CK nemá svůj web členěný podle letovisek, vede to na stránku ostrova. Viz třeba Agia Marina na Krétě.

Hotely

U hotelů zobrazujeme v přehledu ty CK, které mají tento hotel v nabídce, a odkaz vede přímo na stránku hotelu u partnerských CK. Pro ilustraci se zkuste podívat na hotel Admiral na Zakynthosu.

Proč jsme odkazy zavedli? Abychom Vám ušetřili čas a námahu...

Proč byste si měli stránky CK prohlédnout?Žádná CK nemá v nabídce celé Řecko, ale vždy jen určité destinace. Pokud Vás tedy některé místo zaujme, nemusíte nikde složitě hledat a zkoumat na mnoha stránkách kdo má co v nabídce, ale pokud se Vám nějaké místo líbí, okamžitě vidíte, kdo tam jezdí. A co je hlavní, jedním kliknutím se dostanete přímo na stránku, která Vás zajímá, a můžete okamžitě porovnat a zhodnotit konkrétního nabídky, aktuální akce, lasty či slevy třeba od dvou nebo tří CK.

Chybí Vám zde nějaká CK?

Pokud Vám zde chybí Vaše oblíbená CK, kontaktujte ji a řekněte ji o této možnosti. Pokud projeví zájem o spolupráci a zavolají nám nebo napíší, rádi se s nimi domluvíme a zařadíme je do systému také. Kontakty na nás jsou vlevo dole.

Co když někde tabulka s přehledem CK chybí?

Nic se neděje, určitě to neznamená, že by do daného místa nikdo nejezdil. V našem systému máme téměř všechny CK, které do Řecka jezdí, zájezdy je možné vyhledat a zakoupit následovně:

Zájezd lze vyhledat všude, kde uvuidíte tlačítko

Kliknutím na záložku Hotely a ceny u letovisek

Kliknutím na záložku Ceny zájezdů u popisů hotelů

Napište nám požadavky

Pokud nechcete ztrácet čas procházením mnoha nabídek a vybíráním z tisíců hotelů a stovek středisek, napište nám Vaše představy a my Vám zašleme to nejvhodnější, o čem budeme vědět. Do požadavků pište představu o místě, místo odletu, počet osob a celkovou maximální částku, kterou chcete do dovolené investovat

Dotázat se na vhodný hotel a cenovou kalkulaci %

Kdy hotel opravdu nelze zakoupit?

Jediný případ, kdy dovolenou do hotelu nelze zakoupit, je ten, když u něj chybí zájezdy i odkaz na CK. Je možné, že hotel je třeba již vyprodán nebo do něj byly zájezdy loni, ale letos jej žádná CK v nabídce nemá.