CK Levne Zajezdy

2 min.

Cestovní kancelář Levné zájezdy

CK Levné zájezdy

CK patří do skupiny CK Alexandria, avšak jejich zájezdy se vyznačují tím, že ačkoliv zachovávají kvalitu a standard CK Alexandria, jsou mimořádně levné. Nabídka není tak široká, jako u mateřské společnosti, ale určitě se na jejich nabídku podívejte. Odkaz je níže.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Levné zájezdy

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Levné zájezdy.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Levné zájezdy jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Levné zájezdy můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Jihospol Tours

Naše tipy na zájezdy