Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Airotel Parthenon

Poloha čtyřhvězdičkového Airotelu Parthenon v centru hlavního města Řecka Athén, vedle historické části Plaka nedaleko Akropole a pouhých 150 metrů od stanice metra je ideálním výchozím bodem pro poznávání kolébky evropské civilizace. Airotel Parthenon zaujme především aktivní klienty se zájmem o historii.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Airotel Parthenon , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Místo

Vydejte se do kolébky evropské civilizace, slunného a okouzlujícího Řecka. Poznejte historii a architekturu hlavního města – Atén, uvidíte antické chrámy, kostely a kláštery, divadla, mnoho muzeí připomínajících bývalou slávu antické říše. Kromě památek se můžete seznámit také s typickou řeckou kuchyní a tanci.

Poloha Airotel Parthenon  

Čtyřhvězdičkový hotel Airotel Parthenon se nachází v centru Atén vedle historické čtvrti Plaka, 5 minut chůze od Akropole a 150 metrů od stanice metra.

Ubytování

Hotel Airotel Parthenon  nabízí pokoje s balkony a televizí se satelitním příjmem, lednicí, bezplatným kabelovým připojením k internetu, součástí vybavení koupelny toaletní potřeby a fén;

Vybavení

pokojová služba, restaurace servírující tradiční řeckou kuchyni, bar, business centrum

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.