Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Resort Lagonissi

Exkluzivní přepychový resort se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova Attika s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Resort Lagonissi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Resort Lagonissi

Exkluzivní přepychový resort Grand Resort Lagonissi se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova Attika s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek. Nabízí služby první třídy a ubytování v unikátních hotelových pokojích, suitách, vilách a bungalovech rozčleněných do několika klubů:

  • COMFORT CLUB – hotelová budova s výhledem na záliv
  • PREMIUM CLUB – bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou
  • GRAND SPORTS CLUB – bungalovy u moře a suity se soukromou terasou nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou
  • ZEN CLUB – prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou nebo soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím
  • EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénem
  • GOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény
  • PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

Vybavení hotelu Grand Resort Lagonissi

Venkovní vyhřívaný bazén, vyhřívaný bazén olympijské velikosti u pláže, bílá písečná pláž s lehátkami a slunečníky, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, vodní sporty, potapěčské centrum (na vyžádání), kiosek s nabídkou denního tisku, basketbalové a volejbalové hřiště a mini fotbal. Služby pro hotelové hosty nabízejí nové kryté hlídané parkoviště v centru poloostrova, služby komorníka, zajištění letenek/cestovní služby, VIP check in/out, kosmetický salon, kadeřnictví a holičství, lázeňské centrum, fitness club, prádelnu, masáže na pokoji, na pláži lehátka, slunečníky a barový servis, Heliport & Helicopter služby, pronájem limuzíny, pronájem jachet a automobilů, soukromou dopravu na zajímavá místa, průvodce po obchodech, speciální dietní & nízkotučné menu, lékařské služby na zavolání, hlídání dětí, dětské menu, knihovna CD a DVD, možnost výběru polštářů, elektrické vozíky. Hosté si mohou vybrat z řady restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních pochoutek, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit a několika nočních barů. Konferenční centrum s kapacitou až pro 3000 delegátů. Hotel dále nabízí uspořádání svatby, líbanek, křtin, výroční nebo jakékoli jiné společenské události, dětské párty, soukromé párty v apartmánech nebo na pláži, fotografa i květinovou výzdobu.

Ubytování

Základní vybavení pokojů v hotelu Grand Resort Lagonissi zahrnuje klimatizaci, 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasovou schránku, satelitní televizi s více než 30 kanály, video na vyžádání, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany a přezůvky a vysoušeč vlasů. Kapacita a vybavení jednotlivých pokojů se liší dle typu ubytování.

COMFORT CLUB tvoří krásně a vkusně dekorované pokoje a suity umístěné v hlavní budově resortu ve středu poloostrova nabízející překrásný výhled na Egejské moře.

Comfort Club Deluxe room with Bay View: klimatizované dvoulůžkové pokoje s nádherným výhledem na moře, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, satelitní TV s více než 30 kanály, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů, mramorová koupelna a soukromý balkon nebo terasa. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 22m2, max. kapacita 2 osoby.

Comfort Club Deluxe Residence Suites with Bay View: klimatizovaná suita s výhledem na záliv se skládá z jedné hlavní ložnice, oddělené obývací částí s gaučem s CD přehrávačem a TV s velkoplošnou obrazovkou, která může sloužit jako další ložnice. K vybavení patří několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů a mramorová koupelna s mini TV setem. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 40m2, max. kapacita: 3 – 4 osoby.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Mořské lázeňské centrum Thalaspa Chenot nabízí kompletní sortiment služeb pro tělo, mysl a duši. Znovu objevíte svět přírodních pravidel a osvobodíte se od všeho napětí díky unikátni metodě Chenot. Místní terapeuti jsou k dispozici, aby Vám vytvořili léčebný program na základě posouzení a hodnocení individuálních potřeb. THALASPA Chenot je uznávané pro používání produktů vytvořených z těch nejčistších složek. Dopřejte si luxusní kůry Henriho Chenota v uklidňující atmosféře od vysoce kvalifikovaných ošetřovatelů. „Jsme to, co jíme….“ - je Bio-light menu, které jistě ještě více oživí Vaši energii. Toto zdravé menu je gastronomickým objevem s originálními pokrmy, míchaná, vyvážená dieta s nezapomenutelnou chutí.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.