Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lagonissi

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lagonissi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Lagonissi

Letovisko Lagonissi leží asi 30 kilometrů od hlavního města Řecka – Athén. Resort nabízí naprostý komfort, který si jen lze představit.

Pláže u Lagonissi

Zátoka, ve které středisko spočívá, se pyšní čistou vodou (jen v době největšího náporu turistů se může mírně zakalit) a pláž je pokryta pískem, i když částečně uměle navezeným, přičemž celou ji lemují barevné slunečníky a lehátka. Dřevěné cestičky zajišťují návštěvníkům pohodlný přesun po resortu, aniž by museli z bot vysypávat otravný písek. Daleko do moře se táhne dřevěné molo. V okolí je možné se kdykoliv občerstvit, zejména v krásném baru na molu. Jídelní lístky jsou připevněny dokonce na slunečnících, takže v podstatě ani nemusíte nikam chodit, abyste si objednali. K dispozici jsou převlékací kabiny a sprchy a využít můžete i možnosti masáže přímo na pláži. Nechybí samozřejmě ani vodní sporty pro náročné, například windsurfing, potápění, vodní lyžování nebo jachting, na souši potom volejbal, basketbal, minigolf nebo tenis. Kdo zatouží po pohledu na krásnou scenérii z ptačí perspektivy, nechť využije možnosti okružního letu helikoptérou. V luxusních ubytovacích zařízeních můžete pobývat v pokoji nebo bungalovu s klimatizací, vlastní terasou nebo dokonce vlastním bazénem a vířivkou

Lagonissi a ceny

Zkrátka jde o místo s dokonalým pohodlím. Ovšem každý takovýto servis něco stojí, a tak veškeré služby v tomto letovisku jsou charakteristické vyššími cenami.

Další střediska z oblasti Attika

České CK jezdí z oblasti Attika hlavně do středisek Anavissos, Athény, Lagonissi a Sounion

Tipy na hotel v letovisku Lagonissi

Grand Resort Lagonissi

Exkluzivní přepychový resort Grand Resort Lagonissi se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova Attika s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek. Nabízí služby první třídy a ubytování v unikátních hotelových pokojích, suitách, vilách a bungalovech rozčleněných do několika klubů:

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---