Ios - mapa ostrova

2 min.

Zpět na hlavní stránku ostrova Ios

Mapa ostrova Ios

Celkem dobrá a přehledná mapa ostrova Ios. Najdete zde zakresleny hlavní i vedlejší silnice, vesničky i střediska. jedná se vlastně o lepší klasickou turistickou mapu Iosu. Tato mapa Iosu se otevírá v novém okně.

Ios - mapa terénu

Zde je malá mapa Iosu, která má vrstevnice a zobrazuje výškové rozdíly.

Mapy ostrova Ios na webu

Na této mapě ostrova Ios jsou vyznačené i některé pláže a zajímavosti. Sice chybí silnice, ale i tak mapku doporučuji. Odkaz na tuto mapu Iosu vede mimo tento web a otevárá se v novém okně.

Malá mapa Iosu se středisky a hlavními silnicemi A zde je Ios a mapa s vyznačením hlavních zajímavostí.
Sice spíše schematické, ale pro hrubou představu kde
co na Iosu je by měla stačit.

Mapy dalších řeckých ostrovů

Andros - mapa , Attika - mapa oblasti , Mapa Erikoussa , Chalkidiki - mapa oblasti , Chios - mapa , Ios - mapa ostrova, Ithaka - mapa ostrova , Mapa Kalymnosu , Karpathos - mapa středisek a pláží , Mapa Kefalonie , Korfu - mapa , Kos - mapa s vyznačním středisek a pláží , Kréta - mapa , Mapa - Kythira , Lefkada - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Lesbos , Limnos - mapa, Mapa Meganissi , Mykonos - mapa ostrova , Mapa Naxos , Mapa Olympské riviéry , Mapa oblasti Parga , Mapa ostrova Paxos , Mapa Peloponés , Rhodos - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Samos , Mapa Santorini , Mapa ostrova Skiathos , Mapa ostrova Skopelos , Mapa ostrova Syros , Mapa ostrova Thassos , Zakynthos - mapa

Zpět na hlavní stránku ostrova Ios

Čtěte také: Katalog objektů

Naše tipy na zájezdy