Attika - mapa oblasti

2 min.

Mapa oblasti Attika

Attika - mapa středisek a silnic

Mapa Attiky s vyznačením hlavních středisek a hlavních silničních tahů. Z České republiky jezdí cestovní kanceláře hlavně do středisek Anavissos, Athény, Lagonissi a Sounion. Mapa se otvírá v novém okně, zpět se vrátíte tlačítkem Zpět ve Vašem prohlížeči.

Lodní doprava do oblasti Attika

Na této mapě jsou znázorněné lodní spoje do a z oblasti Attika. Na mapě je vidět i oblast Saronského zálivu. Mapa se otvírá v novém okně, zpět se vrátíte tlačítkem Zpět ve Vašem prohlížeči.

Další mapy oblasti Attika na internetu

Mapa se otvírá v novém okně, zpět se vrátíte tlačítkem Zpět ve Vašem prohlížeči.

Silnční mapa oblasti okolo Athén
a ve střední oblasti Attiky

Pozor - velmi důležitá mapa pro
cestovatele - jsou zde vyznačené
linky veřejné dopravy

A jedna mapa historická.
Spíše jen tak pro zajímavost.

Mapy ostatních Řeckých ostrovů

Andros - mapa , Attika - mapa oblasti , Mapa Erikoussa , Chalkidiki - mapa oblasti , Chios - mapa , Ios - mapa ostrova, Ithaka - mapa ostrova , Mapa Kalymnosu , Karpathos - mapa středisek a pláží , Mapa Kefalonie , Korfu - mapa , Kos - mapa s vyznačním středisek a pláží , Kréta - mapa , Mapa - Kythira , Lefkada - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Lesbos , Limnos - mapa, Mapa Meganissi , Mykonos - mapa ostrova , Mapa Naxos , Mapa Olympské riviéry , Mapa oblasti Parga , Mapa ostrova Paxos , Mapa Peloponés , Rhodos - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Samos , Mapa Santorini , Mapa ostrova Skiathos , Mapa ostrova Skopelos , Mapa ostrova Syros , Mapa ostrova Thassos , Zakynthos - mapa

Naše tipy na zájezdy