Mapa Meganissi

2 min.

Mapa ostrova Meganissi

S mapou Meganissi je to trochu problém. Pokud nepočítáme úzký výběžek dolů na jih, je ostrov Meganissi asi 6 kilometrů dlouhý a 2,5 kilometru široký. Žádná extra silniční síť tu není a nějak extra moc památek také ne. Níže uvedené mapy jsou spíše jen pro ilustraci, na Meganissi určitě nějak moc nezabloudíte. Po pár kilometrech jste buď na konci nebo v civilizaci.

Geografická mapa Meganissi

Na této mapě je vidět členitost pobřeží ostrova i to, že na západě jsou převážně pláže s útesy. Na mapě je také vidět hlavní i vedlejší silniční síť.

Mapa Meganissi s hlavní silniční sítí

Velmi jednoduchá mapa od Google. Nic na ní není, vlastně se jen můžete přesvědčit, že zabloudit opravdu není kde.

Mapy Meganissi na webu

O moc víc map Meganissi na internetu není. Víte-li o nějaké, napište nám.

Mapy ostatních řeckých ostrovů

Andros - mapa , Attika - mapa oblasti , Mapa Erikoussa , Chalkidiki - mapa oblasti , Chios - mapa , Ios - mapa ostrova, Ithaka - mapa ostrova , Mapa Kalymnosu , Karpathos - mapa středisek a pláží , Mapa Kefalonie , Korfu - mapa , Kos - mapa s vyznačním středisek a pláží , Kréta - mapa , Mapa - Kythira , Lefkada - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Lesbos , Limnos - mapa, Mapa Meganissi , Mykonos - mapa ostrova , Mapa Naxos , Mapa Olympské riviéry , Mapa oblasti Parga , Mapa ostrova Paxos , Mapa Peloponés , Rhodos - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Samos , Mapa Santorini , Mapa ostrova Skiathos , Mapa ostrova Skopelos , Mapa ostrova Syros , Mapa ostrova Thassos , Zakynthos - mapa

Čtěte také: Zajímavé odkazy