Mapa Kefalonie

2 min.

Zpět na hlavní stránku ostrova Kefalonie

Mapa středisek a pláží na ostrově Kefalonie

Na této mapě jsou vyznačená hlavní střediska, kam se z ČR jezdí. A také nejzajímavější pláže. Pláže jsou na mapě vyznačené jen ty mimo střediska. Pláže u středisek jsou obvykle popsané v popisu střediska.

Mapa Kefalonie - silniční síť

A zde je jedna mapka, na které jsou vyznačené hlavní vesničky a sřediska a samozřejmě hlavní silnice.

Zde je ještě jedna mapa Kefalonie se silniční sítí, tentokráte je spíše taková schematická a jsou tam jen opravdu ty důležité a významné vesničky a městečka.

Další mapy Kefalonie na webu

Mapa Kefalonie s vyznačnými památkami a zajímavými místy Spíše jen symbolická mapa s letištěm a přístavy

Mapy ostatních Řeckých ostrovů

Andros - mapa , Attika - mapa oblasti , Mapa Erikoussa , Chalkidiki - mapa oblasti , Chios - mapa , Ios - mapa ostrova, Ithaka - mapa ostrova , Mapa Kalymnosu , Karpathos - mapa středisek a pláží , Mapa Kefalonie , Korfu - mapa , Kos - mapa s vyznačním středisek a pláží , Kréta - mapa , Mapa - Kythira , Lefkada - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Lesbos , Limnos - mapa, Mapa Meganissi , Mykonos - mapa ostrova , Mapa Naxos , Mapa Olympské riviéry , Mapa oblasti Parga , Mapa ostrova Paxos , Mapa Peloponés , Rhodos - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Samos , Mapa Santorini , Mapa ostrova Skiathos , Mapa ostrova Skopelos , Mapa ostrova Syros , Mapa ostrova Thassos , Zakynthos - mapa

Zpět na hlavní stránku ostrova Kefalonie