CK Jihospol Tours

2 min.

Cestovní kancelář Jihospol Tours se v roce 2012 proměnila na cestovní agenturu

CK Jihospol Tours, která dříve působila jako CK s vlastními zájezdy, se v roce 2012 změnila na cestovní agenturu a prodává tak nejen Řecko, ale celý celý svět.

CK Jihospol Tours - základní info

CK Jihospol tours působí na trhu cestovního ruchu již jedenáctým rokem, specializuje se na pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy, jelikož zde má výbornou místní znalost a velmi dobré obchodní vtahy. Novinkou pro letošní sezonu je Kefalonie a Turecko. Cestovní kancelář je pojištěna u Generali pojišťovny.

Letecká doprava je zajištěna u společností ČSA, Travel servis a Seagle Air. V nabídce najdete ubytování všech kategorií - od apartmánů po luxusní hotely s programem all inclusive.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Jihospol Tours

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Jihospol Tours zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech.

Zobrazit jejich kompletní nabídku zájezdů do Řecka můžete kliknutím na Zájezdy od CK Jihospol Tours.

Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Jihospol Tours.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Jihospol Tours jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Jihospol Tours můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Pobytové zájezdy z katalogu CK Jihospol:

Čtěte také: CK ESO Travel