CK Viamare

2 min.

Cestovní kancelář Viamare

CK Viamare - základní profil

Viamare je cestovní kancelář, která již od roku 1993 pořádá zájezdy do Řecka. Tím, že se Viamare specializuje na Řecko, oslovuje všechny skupiny zájemců o dovolenou v Řecku. Viamare zajišťuje dovolené jak v jednoduchých typech ubytování jako jsou studia a malé rodinné hotely, tak i v luxusních malých resortech a vilách. Viamare se snaží vyhledávat menší kouzelná místa a vyhýbá se místům s masovou turistikou. Svoje programy připravuje velmi pečlivě s ohledem na kvalitu poskytovaných služeb. Jejím důležitým krédem je individuální přístup ke klientům a osobní znalost všech nabízených míst.

Letecké zájezdy od května do října. ŘECKO A ŘECKÉ OSTROVY: PARGA, LEFKADA, KEFALONIE, ZAKYNTHOS, KRÉTA, RODOS, SAMOS, LESBOS, KYTHIRA, GAVDOS, ANDROS, SYROS, MYKONOS, NAXOS, ATHÉNY. Vlastní doprava, ubytování, hotely, studia, apartmány, vily, pronájem aut, letenky, potápění, surfování. First Minute, Last Minute. Poznávací zájezdy, tématické pobyty, pobyty se cvičením, skupinové pobyty, obchodní cesty, lyžarské zájezdy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Viamare

přes tyto stránky automaticky získáváte k zájezdu některý z našich speciálních bonusů. Nárok na slevy od CK Viamare zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Viz. stránka BONUSY jen od nás.

Zobrazit jejich kompletní nabídku můžete kliknutím na Zájezdy od CK Viamare.

Možnost bonusů se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Viamare.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Viamare jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Viamare můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Pern