Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Hotel s příjemnou rodinou atmosférou se nachází 600m od centra města Pigadia na Karpathosu, kde je možné si posedět v některé z restaurací, taveren či kaváren, případně nakoupit suvenýry či základní potraviny v množství obchodů a marketů. Písečná pláž se nachází 150m od hotelu. Z přístavu je možné podniknout výlet lodí na protější ostrov Kasos. Letiště je vzdáleno cca 17km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Pro všechny věkové kategorie, kteří nejen rádi odpočívají, ale rádi stráví večer příjemnou procházkou a posezením v některé z mnoha restaurací či taveren.

Pláž

Písečná pláž je od hotelu vzdálena 150m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha

Hotel s příjemnou rodinou atmosférou se nachází 600m od centra města Pigadia, kde je možné si posedět v některé z restaurací, taveren či kaváren, případně nakoupit suvenýry či základní potraviny v množství obchodů a marketů. Písečná pláž se nachází 150m od hotelu. Z přístavu je možné podniknout výlet lodí na protější ostrov Kasos. Letiště je vzdáleno cca 17km.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování

Pěkné pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), klimatizací, telefonem, lednicí. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel má k dispozici malou vstupní halu s recepcí, bar s TV koutkem, hlavní restauraci, výtah.

Aktuální popis od CK

Popis zájezdu Hotel Panorama stojí vhlavnímměstě Pigadia asi 200m od oblíbené písečné pláže Xenonas. Nachází sevklidné boční uličce. Útulně zařízené pokoje z...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.