Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aggelina Studia

Studia Aggelina jsou prostorná a moderně zařízená, klienti mají možnost využít zdarma bazén u 150 m vzdáleného hotelu Apollonia. Tato studia jsou vzdálena 500 m od nejznámější pláže ostrova Kefalonie u letoviska Xi. Výjimečností této pláže je červený písek. Doporučujeme rodinám s dětmi a milovníkům dlouhých procházek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aggelina Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis

Studia Aggelina jsou prostorná a moderně zařízená, klienti mají možnost využít zdarma bazén u 150 m vzdáleného hotelu Apollonia. Tato studia jsou vzdálena 500 m od nejznámější pláže u letoviska Xi. Výjimečností této pláže je červený písek. Doporučujeme rodinám s dětmi a milovníkům dlouhých procházek.

Vybavení studií Aggelina

500 m od písečné pláže 49 km od letiště, zahrada, možnost využít zdarma bazén u hotelu Apollonia (150 m)

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, TV, kuchyňský kout, lednice, trouba, trezor, vysoušeč vlasů, žehlička, klimatizace, balkon nebo terasa. Dětská postýlka zdarma. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

dle nabídku ck, vlastní.

Další údaje

6 pokojů, úklid 5x týdně, výměna ložního prádla 2x týdně, výměna ručníků 2x týdně

Studia Aggelina na webu

Studia Aggelina

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.