Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassa

Jeden z nejhezčích hotelů ostrova Kefalonia, hotel Thalassa, se rozkládá v klidném návrší, odkud je krásný výhled na Jónské moře a okolní scenérie včetně protějšího letoviska Lixouri. Elegantní areál hotelu Thalassa má velký sladkovodní bazén s pool barem a terasu s lehátky a slunečníky, která jsou klientům k dispozici bez poplatku. Snídaně jsou podávány na střeše hotelu, odkud jsou nádherné výhledy na záliv Paleostafida. Hotel nabízí také fitness centrum a relaxační masáže s využitím přírodních olejů. Wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Thalassa

Jeden z nejhezčích hotelů ostrova Kefalonia, hotel Thalassa, se rozkládá v klidném návrší, odkud je krásný výhled na Jónské moře a okolní scenérie včetně protějšího letoviska Lixouri. Dobře vedený rodinný hotel se skládá ze tří budov, vždy se čtrnácti pokoji. Nejbližší pláž s jemným světlým pískem je v dosahu dvou minut chůze. Nachází se asi 400 metrů od městečka Lassi s tavernami a obchůdky a 2 kilometry od hlavního města Kefalonie – Argostoli, se kterým má pravidelné autobusové spojení.

Vybavení

Elegantní areál hotelu Thalassa má velký sladkovodní bazén s pool barem a terasu s lehátky a slunečníky, která jsou klientům k dispozici bez poplatku. Snídaně jsou podávány na střeše hotelu, odkud jsou nádherné výhledy na záliv Paleostafida. Hotel nabízí také fitness centrum a relaxační masáže s využitím přírodních olejů. Wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku.

Ubytování v hotelu Thalassa

Klimatizované dvoulůžkové pokoje koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, balkón nebo terasa. Pokoje mají kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, varnou konvicí, kávovarem a základním nádobím. Dětské postýlky jsou poskytovány zdarma.

Stravování

Dle CK, rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Hotel Thalassa na webu

Thalassa

Hotel Thalassa ****  - možnosti pokojů v 2012

Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.