Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avithos Resort

Avithos Resort je krásné ubytování na ostrově Kefallonia a poskytuje dostatek soukromí a bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Koupání je nedaleko. Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (viz zde). Vzdálenost od pláže Megali Petro: cca 750 m. Vzdálenost od pláže Avithos Beach: cca 1,2 km. Vzdálenost od vesničky Svoronata: cca 2 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Bungalov, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avithos Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Avithos Resort:

Malá vesnička byla postavena v osobitém kefallonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svoronata je vzdálena 30 minut.

Ubytování v Avithos Resort:

Ubytování je moderní a splní očekávání i náročných klientů. Jednotlivé vilky a pavilóny jsou postaveny v dobře udržované zahradě plné středomořské a subtropické květeny. Studia jsou až pro 3 osoby, studia family až pro 3 dospělé a dítě a apartmány jsou buď mezonetového typu nebo klasické až pro 5 osob s 1 ložnicí a se 2 pohodlnými rozkládacími gauči. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky, mikrovlnné trouby), klimatizací, sejfem, DVD, TV, telefonem, fénem a terasou nebo balkónem. Naleznete zde bary, recepci, bazén včetně dětského bazénu, malý obchod, internet a parkoviště.

Avithos Resort - hodnocení

Avithos Resort je krásné ubytování na ostrově Kefallonia a poskytuje dostatek soukromí a bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Koupání je nedaleko. Vzdálenost od pláže Megali Petro: cca 750 m. Vzdálenost od pláže Avithos Beach: cca 1,2 km. Vzdálenost od vesničky Svoronata: cca 2 km.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 3,00 za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Bungalov, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.