Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lito - studia / apartmány

Moderní vilka leží v osadě Xi na ostrově Kefalonie nedaleko pláže a s dalšími 3 vilkami vytváří společně s bazénem harmonický celek. Velkou předností je, že vilky jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, můžete si zde tak užít opravdové soukromí. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lito - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Lito

Moderní vilka leží v osadě Xi nedaleko pláže a s dalšími 3 vilkami vytváří společně s bazénem harmonický celek. Velkou předností je, že vilky jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, můžete si zde tak užít opravdové soukromí. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s výhledem na moře.

Ubytování ve vilce Lito:

Ve vilce Lito jsou 2 apartmány s obytnou kuchyní, kde jsou 2 lůžka a ložnice s dalšími 2 lůžky. Je zde také 1 mezonetové studio, které má 2 lůžka v obytné kuchyni a další 2 lůžka ve vestavěném dřevěném patře (s oknem), kam se dostanete po dřevěném schodišti. Apartmány i mezonetové studio mají výhled na moře a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizací a prostornou ohraničenou terasou, která skýtá dostatek soukromí. K ubytování patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Na zahradě je dětské hřiště a prostor pro grilování.

Hodnocení:

Blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě. Můžete si zde vychutnávat nádherné západy slunce. Velkou předností je klimatizace zdarma. Vzdálenost od pláže: cca 60 - 120 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.