Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Jerry´s

Středisko Lassi na Kefalonii, kde se nachází naše studia Jerrys, patří mezi velmi žádaná místa. Městečko je tvořeno menšími vilkami, studii a penzionky, které jsou zasazené v krásných zahradách a záplavě květin v přilehlých svazích po obou stranách komunikace. Má dvě krásné pláže s jemným bílým pískem, který kontrastuje s tyrkysovou barvou moře. Noční život je zde neformální a uvolňující.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Jerry´s, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Jerry´s

Středisko Lassi, kde se nachází naše studia Jerrys, patří mezi velmi žádaná místa. Městečko je tvořeno menšími vilkami, studii a penzionky, které jsou zasazené v krásných zahradách a záplavě květin v přilehlých svazích po obou stranách komunikace. Má dvě krásné pláže s jemným bílým pískem, který kontrastuje s tyrkysovou barvou moře. Noční život je zde neformální a uvolňující. Procházkou se odtud můžete dostat do hlavního města Argostoli, nebo využít místní autobusovou dopravu. Lassi nabízí příjemné procházky a nezapomenutelné scenerie při západu slunce. Neváhejte navštívit středisko Lassi a odpočinout si ve stínu borovic na nejkrásnějších plážích Kefalonie.

Vybavení studií Jerrys

450 m od písečné pláže blízko centra letoviska a možnosti posezení v tavernách, restauracích 10 minut od hlavního města Argostoli klimatizace za příplatek

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s vařičem, lednice, klimatizace za příplatek. Balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

vlastní

Další údaje o studiích Jerrys

8 pokojů v třípatrové budově Úklid: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Studia Jerry´s na webu

Studia Jerry´s

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy)

* v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Řecko, trajekt na ostrov (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Kefalonie – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.