Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tesoro Blu & Spa

Hotel Tesoro Blu & Spa je vystavěn v malém soukromém údolí, obklopen malebnou přírodou, s výhledem na majestátnost Jónského moře, v oblíbeném letovisku Skala v jihovýchodní části Kefalonie. Hlavní část turistického letoviska je vzdálena pouhých 15 minut chůze od hotelu, podél silnice nebo po pláži. Hotel dělí od písčité pláže jen silnice. V této části může být vstup do moře místy kamenitý či oblázkový, hlavní písčitá a organizovaná pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km. Hotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro zamilované, páry na svatební cestě, páry vyžadující luxus v exklusivním prostředí, kde je kladen důraz na každý detail. Spojení výjimečného designu hotelu s jeho polohou a se specifiky ostrova vytváří auru klidného pobytu daleko za hranicemi reality všedních dnů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tesoro Blu & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Tesoro Blu & Spa

Hotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro zamilované, páry na svatební cestě, páry vyžadující luxus v exklusivním prostředí, kde je kladen důraz na každý detail. Spojení výjimečného designu hotelu s jeho polohou a se specifiky ostrova vytváří auru klidného pobytu daleko za hranicemi reality všedních dnů.

Poloha hotelu Tesoro Blu & Spa

Hotel Tesoro Blu & Spa je vystavěn v malém soukromém údolí, obklopen malebnou přírodou, s výhledem na majestátnost Jónského moře, v oblíbeném letovisku Skala v jihovýchodní části Kefalonie. Hlavní část turistického letoviska je vzdálena pouhých 15 minut chůze od hotelu, podél silnice nebo po pláži. Hotel dělí od písčité pláže jen silnice. V této části může být vstup do moře místy kamenitý či oblázkový, hlavní písčitá a organizovaná pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km.

Vybavení hotelu Tesoro Blu & Spa

Luxusní hotel Tesoro Blu & Spa jen pro dospělé nabízí svým náročným hostům vstupní halu s recepcí, TV místnost, hlavní restauraci „Piacere“, středomořskou à la carte restauraci „Azzurro“ s výhledem na moře, „Bílý“  a „Černý“ bar v exklusivním designu, venkovní bazén, venkovní jacuzzi, lehátka a ručníky u bazénu, slunečníky a altánky u bazénu, tenisový kurt, prestižně vybavené fitness a wellness centrum (sauna, hammam, jacuzzi, masáže, manikúra či pedikúra – na vyžádání), několikrát během pobytu pořádané tématické večery, večery s hudbou, WiFi připojení ve společných prostorách i na pokojích, směnárnu. Dále hotel nabízí čištění prádla i pokojový servis.

Ubytování

luxusně zařízené 2lůžkové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/TV LCD, minibarem, rychlovaznou konvicí, trezorem, vysoušečem vlasů, župany a trepkami, žehličkou a žehlícím prknem, zvětšovacím zrcadlem, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Stravování

dle CK. polopenze

Služby za poplatek

masáže a procedury ve wellness centru, tenisový kurt, lehátka a slunečníky na pláži.

Aktuální popis od CK

DestinaceŘeckoHotelHotel Tesoro Blu & SpaDoporučeníHotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro...

DoporučeníHotel Tesoro Blu, postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, je výtečnou volbou pro zamilované, páry na svatební cestě, páry vyžadující...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.