Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Regina del Acqua

Exkluzivní nabídka na českém trhu. Regina del Acqua je nejlepší hotel na ostrově Kefalonie a jistě uspokojí náročné klienty, rodiny s dětmi i dvojice na líbánkách – pro novomanžele hotel na uvítanou nabídne víno a ovoce. Vysoká kvalita služeb, výborná kuchyně, skvělá poloha u pláže střediska Skala je zárukou nezapomenutelné dovolené v klidném a krásném prostředí. Moderní, komfortně vybavené pokoje, které disponují s vlastní terasou nebo balkonem a nabízí unikátní výhled na moře, pláž a okolní přírodu. Součástí hotelu Regina del Acqua je stylová restaurace s terasou kde se denně podává bohatá snídaně a večer zde můžete vyzkoušet řecké speciality a užít si pravé místní pohostinnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Regina del Acqua, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Regina del Acqua

Skala je krásná pobřežní vesnice, která byla nově opět postavena po zemětřesení v roce 1953. Leží na jihovýchodním cípu ostrova Kefalonie. Okolní příroda, ale především dlouhá písčitá pláž okouzlí snad každého. Nebaví-li vás jen polehávání nebo sportování ve vodě, můžete se projít v piniovém lesíku, který dělí pláž od letoviska. Malebná Skala ožívá zejména večer a láká k posezení v některé z četných restaurací, taveren a barů, můžete se tam dostat taxíkem nebo místní autobusovou linkou či pěšky. Transfer z letiště cca 70 min.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování

Luxusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (hydromasážní vana, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, připojením k internetu, Wi-FI, video, TV/SAT a klimatizací. V pokoji nejsou možné přistýlky. Propojené pokoje na vyžádání.

Vybavení

Nový luxusní hotel Regina del Acqua má k dispozici recepci, výtah, restauraci, konferenční centrum, prádelnu, kadeřnictví, snídaňovou místnost, venkovní bazén s vířívkou, dětský bazén (slunečníky a lehátka za poplatek), pool bar, prakoviště. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené klienty.

Pláž u Regina del Acqua

Písečná pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení

Exkluzivní nabídka na českém trhu. Regina del Acqua je nejlepší hotel na ostrově a jistě uspokojí náročné klienty, rodiny s dětmi i dvojice na líbánkách – pro novomanžele hotel na uvítanou nabídne víno a ovoce. Vysoká kvalita služeb, výborná kuchyně, skvělá poloha u pláže je zárukou nezapomenutelné dovolené v klidném a krásném prostředí.

Odkaz na web

Regina del Acqua

A ještě jeden popis od jiné CK:

Popis hotelu Regina del Acqua

Tento jedinečný luxusní komplex situovaný v jihovýchodní části ostrova na okraji půvabného letoviska Skala je naší letošní novinkou. Hotel Regina del Acqua postaven v harmonickém souladu s okolní přírodou v absolutně krásném a klidném prostředí. Moderní, komfortně vybavené pokoje, které disponují s vlastní terasou nebo balkonem a nabízí unikátní výhled na moře, pláž a okolní přírodu. Součástí hotelu Regina del Acqua je stylová restaurace s terasou kde se denně podává bohatá snídaně a večer zde můžete vyzkoušet řecké speciality a užít si pravé místní pohostinnosti. K dokonalé relaxaci využijte venkovní bazén s vířivkou, který je umístěn na hlavní terase hotelového resortu. Hotel Regina Del Acqua nabízí skutečně kompletní paletu služeb nejvyšší kvality a bezpochybně se řadí mezi nejlepší hotely ostrova. Hotel Regina Dell Acqua je místem, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Doporučujeme náročnějším klientům.

Vybavení hotelu Regina del Acqua

přímo u písečné pláže lehátka a slunečníky na pláži za poplatek recepce s halou, výtah, konferenční centrum, kadeřnictví, prádelna,restaurace se snídaňovou místností venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, (lehátka a slunečníky za poplatek), pool bar, parkoviště, bezbariérový přístup

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj PATIO - koupelna s WC, vysoušeč vlasů, klimatizace,minibar, LCD/TV, telefon, připojení k internetu, Wi-fi, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky na vyžádání.

Stravování

snídaně - formou bufetu (možnost dokoupení večeří.)

Další údaje

36 luxusních pokojů. ÚKLID: 7x týdně Výmněna ložního prádla: 3x týdně Výmněna ručníků: 7x týdně

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.