Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionion studia

Studia Ionion jsou postavena ve velmi dobrém dosahu krásných pláží Antonio, Makris Gialos a Platia Gialos v městečku Lassi. Taverny a obchody jsou okolo silnice a dostanete se k nim asi po 300 m. Zastávka místní dopravy je nedaleko, z té se dostanete do hlavního města Kefalonie Argostoli po několika minutách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionion studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Ionion

Studia Ionion jsou postavena ve velmi dobrém dosahu krásných pláží Antonio, Makris Gialos a Platia Gialos v městečku Lassi. Taverny a obchody jsou okolo silnice a dostanete se k nim asi po 300 m. Zastávka místní dopravy je nedaleko, z té se dostanete do hlavního města Argostoli po několika minutách.

Ubytování:

Ve vilce Ionion naleznete 8 studií, 4 jsou v přízemí a 4 v 1. patře. Ve vilce je také chráněné parkoviště. Ve studiích jsou 2 nebo 3 lůžka. Z balkónů studií v 1. patře je výhled na moře, z přízemí je výhled na moře omezený. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). Vilka je obklopena pěknou zahradou, kde je i stolní tenis.

Studia Ionion - hodnocení

Ubytování s výjimečnou polohou, na krásné pláže v Lassi nemusíte přes silnici. Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 80 m. Vzdálenost od centra: cca 300 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.