Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kipourion - venkovský dům

Dům Kipourion leží v lese na západním pobřeží poloostrova Palliki. Divoké pobřeží se strmými útesy a malými oblázkovými plážemi je zalesněné piniemi a starými olivovými sady. Nedaleko je jeden z nejkrásnějších klášterů ostrova Kefalonie, klášter Kipourion, který je vystavěn na vysokých útesech nad mořem. Asi po 20 minutách chůze se dostanete k malé oblázkové pláži, která je poblíž kláštera Kipourion. Nádherná pláž Platia Amos byla teprve před nedávnem zpřístupněna i z pevniny. Příkré schody však vyžadují určitou obratnost. Překrásná pláž Petani a pláž Lakadakia je v dosahu do 10 km od domu. Nejbližší taverna s nepříliš pravidelnou otevírací dobou je vzdálena asi 5 minut chůze a nejbližší obchod je v horách ve vesničce Kaminarata (4,5 km).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kipourion - venkovský dům, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Kipourion:

Dům Kipourion leží v lese na západním pobřeží poloostrova Palliki. Divoké pobřeží se strmými útesy a malými oblázkovými plážemi je zalesněné piniemi a starými olivovými sady. Nedaleko je jeden z nejkrásnějších klášterů ostrova Kefalonie, klášter Kipourion, který je vystavěn na vysokých útesech nad mořem. Asi po 20 minutách chůze se dostanete k malé oblázkové pláži, která je poblíž kláštera Kipourion. Nádherná pláž Platia Amos byla teprve před nedávnem zpřístupněna i z pevniny. Příkré schody však vyžadují určitou obratnost. Překrásná pláž Petani a pláž Lakadakia je v dosahu do 10 km od domu. Nejbližší taverna s nepříliš pravidelnou otevírací dobou je od domu Kipourion vzdálena asi 5 minut chůze a nejbližší obchod je v horách ve vesničce Kaminarata (4,5 km).

Ubytování:

Dům Kipourion je postaven ve stylu starého venkovského domu a je dokonale zasazen do zdejší krajiny. Dostanete se k němu po lesní cestě. Na zahradním dvorku je příjemné posezení, kde můžete s přáteli pozorovat úžasné západy slunce. V domě je 1 dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem, a 1 čtyřlůžkový pokoj se 2 francouzskými lůžky. Pro oba pokoje je k dispozici společná kuchyňka s jídelním koutem, která je umístěná přímo na terase domku. Každý pokoj má WC a sprchu. Pokoje mají dřevěné stropy, jsou vzdušné a dávají Vám pocit, že pobýváte přímo v přírodě. Postavíte-li se na široké dřevěné terase, uvidíte na moře. V místě není signál pro mobilní telefony, ale v případě nouze je možné telefonovat z kláštera. Majitel je velmi přátelský a bydlí v sousedním domě. Hodnocení: pro všechny, kteří mají rádi nedotčenou a nespoutanou přírodu a romantická a tichá místa.

Vzdálenosti

Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 2,5 km.

Vzdálenost od města Lixouri: cca 13 km.

Vzdálenost od nejbližší vesnice: cca 4,5 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.