Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paspalis

Těžko se můžete ocitnout na lepším místě, než jakým se pyšní hotel Paspalis, ve známém a oblíbeném letovisku Skala na Kefalonii, přímo u pobřežní třídy a promenády, tedy jen 20 m od dlouhé písčité pláže (s drobnými kamínky u břehu), pro kterou je Skala tak žádaná. Bary, taverny, kavárny a obchody jsou jen kousek od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paspalis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paspalis

Těžko se můžete ocitnout na lepším místě, než jakým se pyšní hotel Paspalis, ve známém a oblíbeném letovisku Skala, přímo u pobřežní třídy a promenády, tedy jen 20 m od dlouhé písčité pláže (s drobnými kamínky u břehu), pro kterou je Skala tak žádaná. Bary, taverny, kavárny a obchody jsou jen kousek od hotelu.

Vybavení

recepce, snack bar/bar, restaurace/taverna, bazén a dětský bazén.

Stravování

Dle ck, polopenze, snidaně rozšířené kontinentální formou bufetu (toastový chléb, marmeláda, vejce, šunka, sýr, sladké pečivo, cereálie), večeře servírované v hotelové taverně - výběr z menu

Služby

klimatizace (30EUR/pobyt/pokoj), bezpečnostní schránka (9EUR/pobyt).

Ubytování

všech 43 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky je útulně zařízeno, všechny jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, mini ledničkou, telefonem, koupelnou s WC (sprcha), balkonem či terasou.

Pro děti

dětský bazén.

Doporučení pro hotel Paspalis

Oblíbenost hotelu Paspalis určuje zejména jeho poloha, neboť Skala je patrně v létě tím nejživějším turistickým místem na Kefalónii a navíc nabízí krásné koupání. Toto spojeno s příjemným ubytováním, s dobrým jídlem v řecké taverně přímo v hotelu, rovná se hezká dovolená. Jste-li k tomu aktivní a půjčíte si motorku nebo auto k prozkoumání dalších kouzelných míst ostrova, případně vydáte-li se na procházky do okolí, váš zasloužený odpočinek nebude mít chybu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.