Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stathatos studia

Vilka leží v upravené zahradě na ostrově Kefalonie, ve vzdálenosti cca 50m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je plážový bar, obchod a dvě taverny. Do městečka Lixouri (7km) se můžete dopravit autobusovou linkou, která jezdí několikrát denně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stathatos studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Stathatos

Vilka Stathatos leží v upravené zahradě, ve vzdálenosti cca 50m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je plážový bar, obchod a dvě taverny. Do městečka Lixouri (7km) se můžete dopravit autobusovou linkou, která jezdí několikrát denně. Nedaleko leží i studia Siora Mary.

Stravování

bez stravy, možnost dokoupení večeří v blízké taverně

Ubytování ve vile Stathatos

Útulně vybavená studia pro 2-5 osob, jsou všechna vybavena vlastním soc. zařízením, kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou a s ledničkou, TV, klimatizací, balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem. V každém studiu Stathatos se nachází pevné dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka. Přistýlky jsou formou rozkládací pohovky, ve studiu pro 5 osob je palanda.

Vybavení a služby

Ve vile Stathatos je bazén se sluneční terasou (lehátka, slunečníky zdarma), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.