Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petani Bay - hotel

Nový hotel Petani Bay je postavený vysoko ve svahu, přímo u cesty, která vede na nádhernou pláž Petani. Petani je jednou z nejkrásnějších pláží ostrova Kefalonie. Na pláž můžete dojít pěšky (cca 20 min.) nebo raději pronajatým dopravním prostředkem. V okolí jsou 3 taverny. Je to opravdu velmi výjimečné a klidné místo.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petani Bay - hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Petani Bay:

Nový hotel Petani Bay je postavený vysoko ve svahu, přímo u cesty, která vede na nádhernou pláž Petani. Petani je jednou z nejkrásnějších pláží ostrova. Na pláž můžete dojít pěšky (cca 20 min.) nebo raději pronajatým dopravním prostředkem. V okolí jsou 3 taverny. Je to opravdu velmi výjimečné a klidné místo.

Ubytování:

Hotel Petani Bay je nový a luxusní. Junior suity jsou zpravidla 3lůžkové, suity jsou pohodlné až pro 4 osoby. Můžete si zde vyžádat i 5. lůžko pro dítě. Junior suity a suity jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně elektrické varné desky, ledničky a základního nádobí), TV/SAT, DVD, fénem, stropním ventilátorem, centrální klimatizací a balkónem. Všechny junior suity a suity mají krásný výhled na moře a na zátoku Petani. V hotelu si lze za příplatek vyžádat speciální pokoje ve 2. patře s dřevěnými klenutými stropy (executive, deluxe - na vyžádání). V hotelu Petani Bay je bazén, jacuzzi, bary, restaurace, snídárna, dětský koutek a Wi-Fi. Počítá se i s lázeňskými službami.

Stravování:

Dle zájezdu, v ceně je snídaně, která je podávána formou bufetu. V hotelu si dále můžete dopřát lehčí občerstvení (saláty, omelety, toasty) a večer můžete v hotelové restauraci ochutnat i tradiční řeckou kuchyni.

Hodnocení:

Doporučujeme pro všechny milovníky výjimečných a klidných míst. Vzdálenost od pláže: cca 1,8 km. Vzdálenost od Lixouri: cca 10 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.