Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lorenzo

Hotel s příjemným prostředím je situovaný při západním pobřeží ostrova Kefalonie v oblíbeném prázdninovém letovisku Lassi v blízkosti hlavního města Argostoli. Je zasazen do svého prostředí tak, aby nenarušil jeho ráz, a zároveň byl zachován vzhled tradičního řeckého stylu. Klidné a příjmené prostředí obklopené zelení s domácí atmosférou je idealní volbou pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lorenzo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Lorenzo

Hotel s příjemným prostředím je situovaný při západním pobřeží ostrova Kefalonie v oblíbeném prázdninovém letovisku Lassi v blízkosti hlavního města Argostoli. Je zasazen do svého prostředí tak, aby nenarušil jeho ráz, a zároveň byl zachován vzhled tradičního řeckého stylu. Klidné a příjmené prostředí obklopené zelení s domácí atmosférou je idealní volbou pro pohodovou a relaxační dovolenou. Prostorné pokoje s balkónem nebo terasou situované v zahrádach hotelu zaručí maximální pohodlí a dostatečný komfort. Klientům je k dispozici terasa s prostorným bazénem, slunečníky a lehátka zdarma. Doporučujeme hotel Lorenzo všem skupinám klientů včetně rodin s dětmi..

Vybavení hotelu Lorenzo

  • 300 m od pláže
  • 100 m od nákupních možností
  • recepce, výtah
  • TV koutek, terasa s bazénem, lehatka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek pool a snak bar u bazénu, biliár, stolní tenis, možnost parkování

Vybavení pokoje

dvolůžkové pokoje - sprcha a WC, TV/ SAT,telefon, klimatizace za příplatek, trezor na pokoji, balkon nebo terasa. V hotelu Lorenzo je možnost přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu

Odkaz na web hotelu

Hotel Lorenzo

Aktuální popis od CK

HotelHotel LorenzoDoporučeníKosmopolitní aživé letovisko Lassi nabízí spoustu možností kprocházkám, knákupům, kposezení akvýbornému obědu či večeři vněkteré...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.