Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vily Fedra a Filomira

Nové a luxusní vilky Fedra a Filomira stojí na ostrově Kefalonie nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vilky stojí jen pár metrů od hotelu Apolafsi a obyvatelé vilky mohou používat velký hotelový bazén a veškeré další služby hotelu. Mohou si tak snadno dopřát i vynikající kuchyni taverny Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá písečná pláž je před hotelem, pláž Lepeda asi 20 minut a obchody, další taverny a přistav v nedalekém Lixouri.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vily Fedra a Filomira, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Fedra a Filomira 

Nové a luxusní vilky Fedra a Filomira stojí nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vilky stojí jen pár metrů od hotelu Apolafsi a obyvatelé vilky mohou používat velký hotelový bazén a veškeré další služby hotelu. Mohou si tak snadno dopřát i vynikající kuchyni taverny Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá písečná pláž je před hotelem, pláž Lepeda asi 20 minut a obchody, další taverny a přistav v nedalekém Lixouri.

Ubytování:

Vilky Fedra a Filomira jsou opravdu luxusní a mají téměř 130 m2 obytné plochy. Jsou jednopatrové, prostorné a vzdušné a z prostorných balkónů mají okouzlující výhled na moře a na okolní hory. Velmi dobře a moderně vybavená obytná kuchyň je v přízemí, naleznete zde sporák, myčku nádobí a velkou lednici s mrazákem a další elektrospotřebiče. Každá vila má 3 ložnice, vilka Fedra má v přízemí 1 ložnici a 2 ložnice v 1. patře a vilka Filomira má v přízemí 2 ložnice a 1 ložnici v 1. patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo na balkón. Ve vile jsou 2 koupelny, jedna je v přízemí a jedna v 1. patře. Vany mají vířivky.

Majitel vilky si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je buď v rustikálním stylu nebo ve stylu období Ludvíka XV. V obývací části vilky je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou s bazénem.

Každá vilka má svůj bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky. Vilky mají klimatizaci a internetové připojení.

Vily Fedra a Filomira - hodnocení

Ubytování splňuje ty nejnáročnější představy o dokonalém ubytování. Romantické představy pak naplní okouzlující výhled na moře. Velkou výhodou je blízkost moře a pláží a také servis taverny Apolafsi, která je vzdálena cca 50 - 70 m. Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování. Vzdálenost od pláže: cca 120 - 150 m. Vzdálenost od Lixouri: cca 1 km. Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.