Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Siriti - vila

VILA Siriti je pro maximálně 6 osob a jedná se o nadstandardní ubytování pro náročné klienty s vlastním bazénem. Na klidném místě na kopci nad Skalou na ostrově Kefalonie leží menší areál s několika novými a nadstandardně vybavenými vilkami. Každý objekt je oplocen a patří k němu rozlehlá zahrada s parkovací plochou, bazénem se zahradním nábytkem, letní kuchyní s možností pečení (furno) a grilování.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Siriti - vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis vily Siriti

VILA Siriti je pro maximálně 6 osob a jedná se o nadstandardní ubytování pro náročné klienty s vlastním bazénem. Na klidném místě na kopci nad Skalou leží menší areál s několika novými a nadstandardně vybavenými vilkami. Každý objekt je oplocen a patří k němu rozlehlá zahrada s parkovací plochou, bazénem se zahradním nábytkem, letní kuchyní s možností pečení (furno) a grilování.

Vila Siriti - vybavení

Vila Siriti se skládá z obývacího pokoje s jídelním koutem, z dobře vybavené kuchyně a ze tří dvoulůžkových ložnic. Každá s vlastní koupelnou se sociálním zařízením, s klimatizací a TV. Z jídelny a z terasy je výhled na moře (z dálky). Vzdálenost od pláže cca 800 m, vzdálenost od centra cca 500 m. Možnost dokoupení večeří.

Stravování :

Možnost dokoupení večeří.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.