Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Sea Emerald

Luxusní „boutique” hotel Ionian Sea Emerald byl postaven teprve v roce 2009, přímo u písčito-oblázkové pláže, ve vesničce zvané Karavomilos, pouhé 2 km od oblíbeného střediska Sami a asi 27 km od letiště či hlavního města Argostoli. Nachází se v prostředí panenské přírody, zelené krajiny a úžasných pláží. Oblast - Kefalonie

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Sea Emerald, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ionian Sea Emerald

Luxusní „boutique” hotel Ionian Sea Emerald byl postaven teprve v roce 2009, přímo u písčito-oblázkové pláže, ve vesničce zvané Karavomilos, pouhé 2 km od oblíbeného střediska Sami a asi 27 km od letiště či hlavního města Argostoli. Nachází se v prostředí panenské přírody, zelené krajiny a úžasných pláží.

Ubytování

Hotel Ionian Sea Emerald nabízí moderně a velmi vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s kladením důrazu na detail a komfort, jsou klimatizované, vybavené koupelnou s WC (vana). K dispozici je hostům mini bar, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, sestava na kávu/čaj. Všechny pokoje mají balkon a jsou s výhledem na bazén a na moře.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, internetový koutek, připojení WiFi, konferenční místnost, zasedací místnost, pokojový servis, restaurace, bar, bar u bazénu, kavárna, centrum krásy s masážemi a jinými terapeutickými proceduarmi, posilovna, sauna, možnosti pronájmu vozů, čistírna prádla, venkovní bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky (zdarma u bazénu i na pláži). Prostory hotelu jsou přístupny hostům s pohybovým postižením a na invalidním vozíčku.

Stravování

Dle ck, polopenze

Služby

konzumace z mini baru, procedury v centru zdraví a krásy.

Doporučení pro hotel Ionian Sea Emerald

Hotel Ionian Sea Emerald je kombinací luxusního ubytování a výborného zázemí se službami a vybavením ideálním ke strávení krásné relaxační dovolené, k uspořádání pracovního setkání nebo svatby. Hotel je pověstný svou jedinečnou, tradiční řeckou pohostinností. Vhodný pro náročné klienty.

Aktuální popis od CK

DoporučeníIonian Resort je kombinací luxusního ubytování avýborného zázemí se službami avybavením ideálním ke strávení krásné relaxační dovolené, kuspořádání...

DoporučeníIonian Resort je kombinací luxusního ubytování avýborného zázemí se službami avybavením ideálním ke strávení krásné relaxační dovolené i k...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.