Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summery

Příjemný hotel Summery leží přímo u moře na Kefalonii u malé písečné pláže a přitom pouhých 150 metrů od centra městečka Lixouri.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summery, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Summery

Příjemný hotel Summery leží přímo u moře u malé písečné pláže a přitom pouhých 150 metrů od centra městečka.

Stravování

kontinentální snídaně je v hotelu Summery podávána formou bufetu na terase hotelu. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje mají překrásný výhled na moře. K dispozici jsou i prostorné třílůžkové pokoje bez výhledu na moře (výhled na městečko). Pokoje mají sociální zařízení a prostorný balkón. Jsou vybaveny chladničkou, TV, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou a klimatizací.

Vybavení a služby hotelu Summery

V hotelu Summery je restaurace s barem, kde Vám připraví studené i teplé občerstvení, bazén v hotelové zahradě s lehátky a slunečníky (u bazénu zdarma). V blízkosti hotelu je hřiště na basketbal (nepatří hotelu). Vzdálenost od pláže Lepeda cca 1,5 km.

Hotel Summery - hodnocení

Velkou předností tohoto ubytování je bezprostřední blízkost moře a zároveň i blízkost centra městečka, které však neubírá nic na klidu a pohodě. Vzdálenost od moře: cca 35 m. Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 2 km.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduNa okraji městečka Lixouri upísečné pláže spozvolným vstupem do moře stojí příjemný rodinný hotel Summery, který prošel kompletní rekonstrukcí....

Cena zahrnujeletenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby...

Popis destinaceKefalonie je největší ostrov Jónského souostroví a jeho sestrou je ostrov Ithaka, který je oddělen od Kefalonie pouze 2 km širokým průlivem....

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.