Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Breeze - studia

Vilka se studii Sea Breeze stojí v uzavřené zahradě v blízkosti moře na ostrově Kefalonie. Přejdete-li místní komunikaci, která vede podél moře k hotelu Apolafsi a dále na pláž Lepeda, dostanete se na malou pláž s červeným pískem, která patří bezprostředně k tomuto ubytování. Do centra Lixouri, kde jsou obchody a taverny, se dostanete pohodlně za necelých 10 minut. Studia Sea Breeze jsou v 1. a ve 2. patře. 2lůžková studia mají manželskou postel a z balkónů je okouzlující výhled na moře. 3lůžková studia s 1 manželskou postelí a dalším lůžkem pak mají boční částečně zastíněný výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, TV, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea Breeze - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sea Breeze:

Vilka se studii Sea Breeze stojí v uzavřené zahradě v blízkosti moře. Přejdete-li místní komunikaci, která vede podél moře k hotelu Apolafsi a dále na pláž Lepeda, dostanete se na malou pláž s červeným pískem, která patří bezprostředně k tomuto ubytování. Do centra Lixouri, kde jsou obchody a taverny, se dostanete pohodlně za necelých 10 minut.

Ubytování:

Studia Sea Breeze jsou v 1. a ve 2. patře. 2lůžková studia mají manželskou postel a z balkónů je okouzlující výhled na moře. 3lůžková studia s 1 manželskou postelí a dalším lůžkem pak mají boční částečně zastíněný výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, TV, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Strava

Možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Apolafsi)

Hodnocení studií Sea Breeze:

Ubytování v klidném místě a velmi blízko malé písečné pláže. Noční život, taverny a obchody jsou velmi blízko.

Vzdálenosti

Vzdálenost od malé pláže: cca 20 m. Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1,8 km. Vzdálenost od města Lixouri: cca 800 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby...

Poloha Centrum městečka Lixouri cca1 km Nákupní možnosti vcentru Lixouri Nejbližší restaurace abary cca400m Město Argostoli cca 10 km (trajektem přes moře)...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.