Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Viktoria

Prostorné apartmán a studia Viktoria se nachází 120m od pláže a 150m od centra letoviska Lassi. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, které ocení nejen komfort co se týče do velikosti pokojů, ale také výbornou polohu v atraktivní části ostrova Kefalonie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Viktoria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Vikroria

Vilka Viktoria stojí v mírném svahu u příjezdové komunikace, která vede k moři. Menší pláže Lassi jsou nedaleko. Dům obklopuje zahrádka s květinami, bylinkami a zeleninou. V blízkém okolí jsou krásné pláže letoviska Lassi, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Taverny, kavárny a obchody jsou ve velmi dobrém dosahu přímo v městečku Lassi. Nedaleko je i zastávka místní dopravy, která Vás za pár minut doveze do hlavního města.

Vybavení vily Viktoria

Ve vilce je hostům k dispozici 1 velký přízemní apartmán se 2 ložnicemi, 1 ložnice má 2 lůžka a 2. ložnice manželskou postel s malou postelí pro dítě (do 7 let). Terasa apartmánu je prostorná a zastíněná. Výhled je do zahrádky a na dvorek. V obytném části kuchyně je posezení a rozkládací gauč pro další dítě (do 12 let). V 1.patře této budovy bydlí majitelé. V zahradě je malý domeček, který je zařízený jako prostorné studio. Studio má velkou manželskou postel a prostornou terasu s příjemným posezením a výhledem do zahrádky. Apartmán a studio jsou dobře vybaveny. Prostorný kuchyňský kout (s vařičem, ledničkou, základním nádobím a některými elektrospotřebiči), koupelnou s WC a sprchou a klimatizací. Dětská postýlka je na vyžádání.

Pláž

Cca 120 m.

Stravování

Dle CK, bez stravy.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.