Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna Maria

Účelně vybavená studia Anna Maria se nachází v pěkné zahradě s bazénem, poblíž centra oblíbeného letoviska Moraitika. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, za zábavou a nákupy dojdete po 200 metrech, pláž je vzdálená 300 metrů od studií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna Maria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Anna Maria

Studia Anna Maria se nachází v letovisku Moraitika, cca 21 km od letiště a hlavního města Corfu, pouhých 200 m od živého centra s obchody, bary a tavernami a cca 300 m od dlouhé písečno-oblázkové pláže.

Popis komplexu

Menší komplex rodinných studií s bazénem. Možnost zajištění pronájmu aut, jízdních kol a motorek.

Vybavení studií

Účelně zařízená studia a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena kuchyňským koutem (vařič, chladnička, varná konvice). Možnost jedné přistýlky.

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 300 m od hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.