Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apartmány Helen Village

Komplex tří dvoupatrových budov je vystavěn na Korfu v příjemné zahradě uprostřed zeleně ve středisku Almiros, které je vzdáleno cca 2,5 km od Acharavi. Jedná se o velmi klidné místo sestávající zejména ze soukromých rodinných domků a dalších několika studií či apartmánů

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apartmány Helen Village , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Helen Village

Komplex tří dvoupatrových budov Helen Village je vystavěn v příjemné zahradě uprostřed zeleně ve středisku Almiros, které je vzdáleno cca 2,5 km od Acharavi. Jedná se o velmi klidné místo sestávající zejména ze soukromých rodinných domků a dalších několika studií či apartmánů.  

Pláž

Pěkná široká pláž s oblázky je od apartmánů Helen Village vzdálena cca 350 m.

Vybavení apartmánů Helen Village

K vybavení areálu Helen Village patří bar, pěkný bazén s terasou na opalování a pečlivě udržovaná zahrada plná zeleně. Nejbližší supermarket a taverna cca 150 m od apartmánů. Ve středisku je celkem šest taveren a dva markety.

Studia: Skládají se z jedné místnosti, jsou vybavena dvěma lůžky, malým kuch. koutem s lednicí, vařičem, balkonem nebo terasou a koupelnou se sprchou/ WC.

Stravování

Dle zájezdů - vlastní stravování.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.