Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Angsana

Nový luxusní hotel se otvírá pro letní sezonu 2019. Nabízí moderní vybavení, dobré služby a výhodnou polohu 10 km jižně od hlavního města Corfu, poblíž vesnice Benitses, s dobrou dostupností k památkám jako jsou palác Achilleion, staré město Corfu, stará i nová pevnost a další.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Angsana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Angsana

Hotel Angsana se nachází ve svahu s hezkými výhledy, asi 10 km jižně od hlavního města Corfu, poblíž vesnice Benitses, s dobrou dostupností k památkám jako jsou palác Achilleion, staré město Corfu, stará i nová pevnost aj.

Vybavení

Recepce, restaurace (hlavní, asijská, řecká, gurmánská), bar, grill & bar, konferenční místnost, lázně, obchodní galerie, vnitřní bazén a tělocvična, venkovní bazén, klub na pláži, vodní sporty na pláži, jóga, stolní tenis, šipky, deskové hry.

Ubytování v hotelu Angsana

199 pokojů, suit a bungalovů s vlastním bazénem má výhled na hory nebo moře. K vybavení pokoje patří koupelna/WC, vybavení na přípravu kávy/čaje, balkón, TV.

Stravování

Dle ck: snídaně, polopenze a plná penze za příplatek

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub.

Internet

WiFi zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníNový hotel se otvírá pro letní sezonu 2019. Nabízí moderní vybavení, dobré služby a výhodnou polohu.Povinné příplatkymístní pobytová taxa splatná v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.