Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sea

Částečně zrekonstruovaný hotel rodinného typu s příjemnou atmosférou se nachází poblíž centra letoviska Agios Georgios na Korfu, cca 150 m od nejbližší písečné pláže, cca 550 m od velmi atraktivní písečné pláže se zlatavým pískem a cca 600 m od centrální pláže letoviska. Všechny pláže jsou přes silnici. V centru letoviska je celá řada možností denní i noční zábavy - jsou zde restaurace, vyhlášené rybářské taverny, pizzerie, cukrárny, snack bary, kluby, diskotéky, obchody s potravinami, ovocem, zeleninou a suvenýry.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Sea

Tento známý, částečně zrekonstruovaný hotel rodinného typu s příjemnou atmosférou se nachází poblíž centra letoviska Agios Georgios, cca 150 m od nejbližší písečné pláže, cca 550 m od velmi atraktivní písečné pláže se zlatavým pískem a cca 600 m od centrální pláže letoviska. Všechny pláže jsou přes silnici. V centru letoviska je celá řada možností denní i noční zábavy - jsou zde restaurace, vyhlášené rybářské taverny, pizzerie, cukrárny, snack bary, kluby, diskotéky, obchody s potravinami, ovocem, zeleninou a suvenýry. Doporučujeme též vycházky do okolí, procházky po pláži při východu nebo západu slunce.

Stravování

Polopenze. Kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované.

Ubytování v Blue Sea

Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), lednicí, trezorem a klimatizací zdarma. Některé pokoje mají výhled na moře, jiné na letovisko, na bazén nebo zahradu. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel Blue Sea má recepce, salónek s TV/SAT, trezor, telefonní automat, venkovní bar, vnitřní a venkovní restauraci, venkovní snack bar, malou zahradu, parkoviště.

Pláž u Blue Sea

150 m od nejbližší písečné pláže. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Doporučení

Blue Sea je vyhledáván zejména pro klidnou dovolenou.

Stránky hotelu Blue Sea

Hotel Blue Sea

Aktuální popis od CK

Naše míněníV naší nabídce na ostrově Korfu opět najdete cenově vyhodny, příjemny, menší rodinny hotel obklopeny zelenou zahradou. Nachází se jen na skok od...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.