Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athena studia

Studia Athena se nachází v půvabné zátoce na severozápadní části ostrova Korfu. Jsou situována přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování, 35 km od centra hlavního města Kerkyry. Studia Athena jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Hosté studií Athena mohou užívat veškeré vybavení hotelu Athéna včetně bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athena studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Athena

Studia Athena jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti, v oblasti kolem 150 m od studia jsou bazény, které jsou volně k užívání. Lehátka, slunečníky a osušky za poplatek. Písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se nachází 50 m od areálu. Jedná se o jednu z nejhezčích pláží na Korfu, oceněnou „Modrou vlajkou“ kvality.

Studia a apartmány Athena jsou umístěny v zahradě, stranou od ruchu letoviska Acharavi, cca 70m od písčito-oblázkové pláže a cca 400m od centra letoviska. V okolí je množství obchodů, směnáren, restaurací a taveren. Studia Athena se nachází v půvabné zátoce na severozápadní části ostrova Korfu. Jsou situována přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování, 35 km od centra hlavního města Kerkyry, letiště je vzdálené 36 km.

Ubytování Athena

Studio: obytná místnost se dvěma lůžky, kuch. koutem s lednicí, vařičem a varnou konvicí, koupelna/WC, balkon nebo terasa. Apartmán: 2 oddělené ložnice, každá pod uzavřením se dvěma lůžky a samostatná kuchyň s kuch. koutem s lednicí, vařičem, varnou konvicí, koupelna/WC, terasa, ve studiu i v apartmánu lze přidat přistýlka. Studia: obytný prostor se dvěma lůžky, kuchyňský kout s lednicí, vařičem, koupelna/WC, televize, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení a služby

Dvoupodlažní vilka Athena se studii a apartmány s možností přistýlky. Z některých studií v horním patře je výhled na moře. Dvoupatrové domky se studii, klienti užívají veškeré vybavení hotelu Athéna – recepce, Wi-Fi připojení, prostorná hala, úschova cenných předmětů v bezpečnostní schránce, bar, restaurace s à la carte menu, širokoúhlá televize, salonek, prostorná zahrada, vlastní parkovací prostor u hotelu. Sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů - loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Nedaleko je i potápěčský klub, neboť skalnaté útesy po okrajích pláže nabízejí potápěčům a šnorchlařům nádherný pohled na zdejší bohatý podmořský život.

Pláž

Studia Athena jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti, v oblasti kolem 150 m od studia jsou bazény, které jsou volně k užívání. Lehátka, slunečníky a osušky za poplatek. Písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se nachází 50 m od areálu. Jedná se o jednu z nejhezčích pláží na Korfu, oceněnou „Modrou vlajkou“ kvality. Pestrá nabídka vodních sportů - šlapadla, windsurfing, paraglading, jízda na banánech apod. Nedaleko potápěčský klub. Bohatý podmořský život.

Stravování

dle CK, Bez stravy.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.